| |
|
|
|
|
| Apróhirdetés |
|
Ingyenesen feladhatja magánjellegű apróhirdetését. Ha nem talál hÃrdetésének
megfelelő rovatot, kérésére új rovatot nyitunk....
|
|
|
|
|
|
|
2017.12.01.
Elektromos robbanás volt a fehérvári városháza pincéjében
Kisebb erejû elektromos robbanás volt ma délelõtt a székesfehérvári városháza pincéjében, a mûszaki mentés és a tûzvizsgálat idejére 280 embernek kellett elhagynia a polgármesteri hivatal épületét - értesült a HavariaPress. Kisebb erejû robbanás történt és füst keletkezett Székesfehérváron, a polgármesteri hivatal épületének pincéjében. A helyi hivatásos tûzoltók átvizsgálták az érintett épületrészeket és megállapÃtották, hogy a föld alatt futó vezetékekben keletkezett az elektromos robbanás, ami kisebb tüzet is okozott. A mûszaki mentést és felderÃtést végzõ tûzoltóegységek, a megyei katasztrófavédelmi mûveleti szolgálat, valamint az áramszolgáltató szakemberei az elsõdleges helyszÃni vizsgálatok alapján azt állapÃtották meg, hogy a káreset pontos helyszÃne a hivatal két épületét elválasztó utca alatt futó kábelalagútban volt, a légnyomás és a füst pedig a csõvezetéken át jutott el a polgármesteri hivatalba. A káreset keletkezésének körülményeit tûzvizsgálati eljárás során tárja fel a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság. A helyszÃnen beavatkozó tûzoltók átvizsgálták és átszellõztették a füsttel telÃtõdött helyiségeket. A tûzoltók kiérkezése elõtt 280 embert hagyta el a polgármesteri hivatal épületét, az eset során senki nem sérült meg.
|
|
|
|